אנגלית

English 

אנגלית

English

  • 073-7585783

מידע נוסף

ניתוחי שדיים

השדיים הן האיבר החשוב ביותר בתדמית הגוף הנשית בעשורים האחרונים ניתוחי שדיים הפכו מבוקשים ונפוצים יותר. אפשרויות עיצוב השדיים ע"י ניתוח, הן רבות כמו הבעיות הקיימות בצורת השד הנשי. ישנם שדיים קטנים מאוד, או שדיים גדולים מדי, נפולים, או גדולים ונפולים, שדיים אסימטריים, שדיים צינוריות, ושדיים לאחר כריתה, לכל המקרים הללו, ישנו פתרון ניתוחי מתאים.

קרא עוד »

הפחתת תביעות בפלסטיקה

הפחתת תביעות בפלסטיקה, יותר ממרבית הענפים בתחום הרפואה, נחשב ענף הפלסטיקה לפרוץ ביותר, פרסומים רבים בתקשורת על כישלונות ותביעות בעקבות ניתוחים פלסטיים יצרו תדמית שלילית לענף, אך למעשה, מדובר בענף בעל חשיבות מרובה, שנותן מענה למצוקות רגשיות קשות, שנוצרות עקב עיוותים מולדים, או פציעות שפוגעות במראה החיצוני, כמו גם בתחושה הפנימית של המטופל, שדימוי הגוף שלו פגוע.

קרא עוד »

חשוב לדעת על הגדלת חזה

כמה פרטים: חשוב לדעת על הגדלת חזה כאשר נשים שחיות במשך שנים עם חזה קטן ועם תסכול מתמשך בשל כך, מחליטות לעשות את הצעד הנועז לקראת שינוי ולעבור ניתוח הגדלת חזה, הן עלולות לקבל החלטות קיצוניות לגבי גודל החזה שהן תבקשנה לעצמן.

קרא עוד »

מיצוק העור

מיצוק העור, פלאווה (PELLEVE) מכשיר למיצוק העור והפחתת קמטים פלאווה הוא הליך לא כירורגי, מהפכני, לטיפול בטוח בקמטוטים וברפיון של עור הפנים, ללא כאב ובמינימום זמן. מכשיר הפלאווה מחמם בדיוק רב את שכבות העור העמוקות, ללא פגיעה באפידרמיס או בשכבה החיצונית. החום גורם לעור להתכווץ ולהתמצק.

קרא עוד »

חשוב לדעת על ניתוחי אף

מה חשוב לדעת על ניתוחי אף? כל מי שסובל מבעיה אסתטית מודע לתחושות הלא נעימות שהיא יוצרת עבורו. תחושות של מבוכה ותסכול מלוות את המטופלים בכל הנוגע למראה החיצוני שלהם והבעיה האסתטית ממנה הם סובלים משפיעה ללא היכר על אופן ההתנהלות שלהם בחיי היום יום. מאחר והמראה החיצוני שלנו ומידת האטרקטיביות שלו בעיני עצמנו ובעיני אחרים כה חשובים הרי שיש לטפל בבעיות אלה וכמה שיותר מהר. מבין כל הניתוחים הפלסטיים, שזוכים בשנים האחרונות לביקוש רב, עולה על כולם הצורך בניתוחי אף.

קרא עוד »
Call Now Button דילוג לתוכן