073-7585783

חשוב לדעת על ניתוחי אף

מה חשוב לדעת על ניתוחי אף?

תמונה להמחשה בלבד
תמונה להמחשה בלבד

למי מתאים ניתוח אף,  כל הנאמר בכתבה אינו תחליף או במקום ייעוץ עם רופא מומחה.

כל מי שסובל מבעיה אסתטית מודע לתחושות הלא נעימות שהיא יוצרת עבורו.

תחושות של מבוכה ותסכול מלוות את המטופלים בכל הנוגע למראה החיצוני שלהם והבעיה האסתטית ממנה הם סובלים משפיעה ללא היכר על אופן ההתנהלות שלהם בחיי היום יום.

מאחר והמראה החיצוני שלנו ומידת האטרקטיביות שלו בעיני עצמנו ובעיני אחרים כה חשובים הרי שיש לטפל בבעיות אלה וכמה שיותר מהר.

מבין כל הניתוחים הפלסטיים, שזוכים בשנים האחרונות לביקוש רב, עולה על כולם הצורך בניתוחי אף.

האף, אותו איבר מרכזי שנמצא בפנים שלנו, שהם כרטיס הביקור הייחודי של כל אדם, מושך תשומת לב רבה במידה וקיימת חריגה בצורה שלו או במראה שלו.

בעיה אסתטית זאת עשויה להתבטא באורך אף שונה מהמקובל, אורך או רוחב של נחיריים משונה, גבנון, סטייה במחיצה של האף ועוד.

למזלנו הרב, הן של הרופאים והן של המטופלים, בתחום הכירורגיה הפלסטית קיימים פתרונות מגוונים וחדשניים המאפשרים לנו ולכם לטפל.

חשוב לדעת על ניתוחי אף, כל מי שסובל מבעיה אסתטית כבר אינו צריך להשלים עם רוע הגזירה אלא פשוט לחפש אחר מנתח פלסטי אמין ומומלץ בתחומו שיפתור עבורו את הבעיה אחת ולתמיד וישים קץ לסבלו המתמשך, בעקבות כך.

כל מה שרציתם לדעת על ניתוח אף

לניתוח אף אצל ד"ר יצחק מאייר יצחק מתקבלים לא רק גברים ונשים אלא גם נערים מעל גיל 17 ואפילו נערות מעל גיל 16, וזאת בעקבות העובדה כי בדרך כלל בגילאים אלה הסתיים שלב התפתחות עצמות הפנים.

תיקון הפגמים מהם אתם סובלים במראה האיבר המרכזי בפנים מוביל בדרך כלל לתוצאות אמינות וטבעיות וזאת כמובן בתיאום ציפיות יחד עם המטופלים ולשביעות רצונכם המלאה.

נדגיש כי כל מטופל יקבל את כל המידע הנחוץ לו על מנת לדעת איזה מהלך ניתוחי צפוי לו. במידה מסוימת כך תפחת מידת החרדה והחששות שלו מניתוח זה.

ניתוח אף מוצלח!

כל תוצאה מוצלחת של ניתוח אף, על אחת כמה וכמה ניתוח פלסטי, תלויה במידת המיומנות והמומחיות של המנתח בתחום.

לכן כה חשוב לבחור מנתח פלסטי מומחה ששמו הולך לפניו בתחום בו אתם אמורים לעבור ניתוח ולקבל מזור לבעייתכם המטרידה.

חשוב להקפיד שהניתוח יבוצע בידי ידיים אמינות וזהירות אך גם למכשור רפואי מתקדם יש משקל מכריע על תוצאת הניתוח ועל הצלחתו.

ניתוח אף אצל ד"ר מאייר מתחיל בליווי מסור של צוות מקצועי ומיומן בראשותי ומלווה בגישה מקצועית לכל אורך הדרך עד להשגת התוצאה הרצויה והשיפור המיוחל במראה האף שיוביל בהכרח לשיפור המשמעותי בתחושה ובמראה החיצוני כולו!

מידע נוסף על ניתוח אף

התקשרו לייעוץ דילוג לתוכן